Cubit - جعبه ابزار حاکم AR | Cubit — AR Ruler Toolkit

1 نظر
5.0
تعداد دانلود
7
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
1.5.5
نسخه Native
نسخه رایگان (pwa)
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

Cubit به شما امکان می دهد با استفاده از ابزار Ruler خود فاصله ها را اندازه بگیرید ، با ابزار Box خود اندازه اشیا را تجسم کنید و با استفاده از Photo Frame خود ، چگونه عکس های خود را روی دیوار ببینید هر کاری که می کنید در ابزار History ذخیره می شود. برخلاف سایر برنامه های "حاکم AR" ، رابط کاربری بصری Cubit امکان اندازه گیری دقیق را آسان می کند

ویژگی های Cubit شامل موارد زیر است:

• ابزار خط کش - فاصله بین نقاط را اندازه گیری می کند. شما می توانید به همان اندازه که می خواهید خط خط کش در صحنه قرار دهید و قابل لمس هستند تا حذف شوند. برچسب اندازه گیری روی خط دوربین را دنبال می کند تا همیشه قابل مشاهده باشد.

• ابزار جعبه - اندازه و موقعیت اشیا را از انواع مختلف تجسم کنید. به عنوان مثال ، اگر به فکر خرید کاناپه هستید ، می توانید جعبه ای به همان اندازه دقیق دراز بکشید تا ببینید آیا در فضای شما جا می شود یا نه. سپس می توانید دور آن را با ابزار Ruler اندازه بگیرید.

• ابزار Photo Frame - عکس های خود را در یک قاب مجازی قرار دهید و ببینید که چگونه بر روی دیوار شما ظاهر می شوند. از بین 4 سبک قاب مختلف انتخاب کنید.

• ابزار History - تمام اندازه گیری های قبلی خود را مشاهده کنید. هر زمان خط خطی یا جعبه ای ایجاد کنید ، یک عکس به طور خودکار گرفته می شود و در History ذخیره می شود. در هر زمان می توانید عکسی از صحنه را در History ضبط کنید.

• جعبه ها و خطوط خط کش می توانند در کنار یکدیگر قرار بگیرند ، به عنوان مثال ، می توانید ببینید که از کاناپه جدید خود تا دیوار کنار آن چقدر اتاق دارید.

• همه خطوط و جعبه ها قابل انتخاب و جدا شدن هستند.

سوال متداول:

- Cubit چه نوع چیزهایی را می تواند اندازه گیری کند؟ Cubit در اندازه گیری در سطح افقی مسطح بهترین است ، اما همچنین می تواند سطوح عمودی را با دقت کمتری اندازه گیری کند.

- Cubit با چه دستگاه هایی کار می کند؟

Cubit از فناوری ARKit اپل استفاده می کند که نیاز به iOS 11 یا جدیدتر در iPhone SE ، iPhone 6s / 6s Plus ، iPhone 7/7 Plus ، iPhone 8/8 Plus ، iPhone X ، iPhone XS ، iPhone XS Max ، iPhone 11 ، iPad Pro ، یا آیپد 9.7 اینچی (2017 یا جدیدتر).

- Cubit چقدر دقیق است؟

در آزمایش ما با شرایط ایده آل (سطح افقی صاف و نور خوب) ، اندازه گیری دقت حدود 99٪ است. برای سطوح عمودی ، هنگام اندازه گیری ، دوبار بررسی کنید که نقاط شروع و پایان صحیح هستند. در صورت وجود ، اندازه گیری باید از همان دقت برخوردار باشد.

- چگونه می توانم به اندازه گیری های قبلی یا جعبه های مجازی که قرار داده ام دسترسی پیدا کنم؟

از ابزار History گنجانده شده استفاده کنید! Cubit هنگام قرار دادن آنها به طور خودکار از خطوط و جعبه ها عکس می گیرد و حتی به اندازه کافی هوشمند است که در صورت مشاهده فرصت عکس بهتر ، عکس های خود را به طور خودکار به روز کند.

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1399/11/5 17:05

حرف نداره