1 نظر
5.0
تعداد دانلود
40
بار
هزینه
رایگان
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
9
به بالا
نسخه
1.1
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

حمل و نقل در امر تجارت نقش مهمی دارد و طبیعی و واضح است بدون آن تجارتی ممکن نخواهد بود. در کشورهای صنعتی موضوع حمل و نقل از مسائل بسیار مهم می باشد. زیرا برای تجارت کالا یگانه وسیله ارسال و دریافت است و نقش عمده دارد.

شرکت حمل و نقل یارباکس با تکیه بر تجربه 15 ساله خود در زمینه حمل و نقل کالاهای درون شهری و بین شهری و همراهی متخصصان برنامه ریزی حمل ونقل و کارکنان متعهد و متبحر با تکیه بر امکانات و ارائه سرویس مطمئن توانسته است علاوه بر جلب رضایت مشتریان گرامی گام موثری در صنعت خدمات حمل و نقل بردارد و مورد توجه صاحبین کالا قرار گیرد. 

هدف اصلی شرکت حمل و نقل یارباکس در رابطه با حمل ونقل کالاها به صورت راحت و به نحواحسن می باشد. کالاهایی که در حمل ونقل به سختی انجام می شود فقط با یک کلیک انجام می شود. شرکت حمل ونقل یارباکس دارای واحد پست درب به درب و پست کارگو (از مبدا تا ترمینال مقصد) می باشد این سیستم از گسترده ترین شبکه حمل و نقل برخوردار است به گونه ای که هم اکنون در 128شهر  خدمات خود را ارائه می دهد.

 یکی از مهم ترین اهداف این شرکت بسته بندی کالاها به نحواحسن می باشد که در فاصله نهایی حمل و نقل و نگهداری صفات و مشخصات اصلی کالا حفظ می شود و از صدمات احتمالی به کالا جلوگیری به عمل می آید. حمل و نقل کالاها در چهار سایز (کوچک، متوسط ، بزرگ، خیلی بزرگ) صورت می گیرد. استراتژی ما تحویل پرسرعت کالا به مشتریان با استفاده از روش های نوین نرم افزاری و به روزرسانی خدمات می باشد. در پایان با سپاس فراوان از وقت و توجه شما به توضیحات ما در صورت هر گونه ابهام، پرسش، درخواست و یا تقاضا با ما تماس بگیرید .

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1399/12/2 14:27

kheili awlie

پشتیبانی

تلفن : 021-41196

ایمیل : info@yarbox.co

وب سایت : https://yarbox.co/