کمک به سرطان | CancerAid

null | CANCERAID IS YOUR DIGITAL CHAMPION
1 نظر
5.0
تعداد دانلود
4
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
13
به بالا
نسخه
1.15.1
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

با تشخیص سرطان احساس بی نظمی ، گیجی ، انزوا یا غرق شدن می کنید؟ شما تنها نیستید.

CancerAid توسط دو متخصص سرطان برای کمک به شما در مدیریت سرطان تاسیس شد. این برنامه برای کمک به شما در کنترل عوارض جانبی جسمی و روانی از لحظه تشخیص ، از طریق درمان و در طی بهبودی طراحی شده است.

این برنامه به شما امکان می دهد تا اطلاعات تشخیصی و درمانی خود را پیگیری کنید ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت خود به اطلاعات معتبر پزشکی دسترسی پیدا کنید ، عوارض جانبی خود را ردیابی و مدیریت کنید ، تیم مراقبت خود را معرفی کنید و به یک جامعه انگیزشی دسترسی پیدا کنید ، همه در یک مکان.

از این برنامه در راحتی خانه خود ، در اتاق انتظار یا بیرون و اطراف استفاده کنید.
CancerAid در صورت نیاز بیشتر ، در هر مکان و هر زمان در دسترس است.

"من متوجه شدم که دوباره به برنامه CancerAid مراجعه می کنم تا آنچه را که لازم است انجام دهم تا درک بهتری از همه این تغییرات و احساسات بدن داشته باشم." رزماری ، بیمار در بهبودی

برای بحث درباره عوارض جانبی با پزشک بهتر باشید.

مشکلی نداره که خوب نباشی!
برنامه CancerAid ثبت و نظارت بر علائم و استفاده از دارو در طول زمان را آسان می کند. ما می فهمیم که ثبت علائم در هنگام بروز علائم همیشه امکان پذیر نیست ، بنابراین ردیابی به صورت واقعی و گذشته نگر را امکان پذیر کرده ایم.

تحقیقات نشان داده است که بیمارانی که علائم خود را ثبت کرده و این موارد را با تیم مراقبت بالینی خود به اشتراک می گذارند ، نتایج بهبود یافته ای را تجربه می کنند.

اگر هیچ عارضه و عارضه جانبی را تجربه نمی کنید ، عالی است!
با وارد کردن شدت کم در برنامه ، به تیم مراقبت خود اطلاع دهید که احساس خوبی دارید. ثبت منظم سلامتی به اندازه ثبت علائم مهم است و به پزشکان کمک می کند تا در مورد درمان شما تصمیم بگیرند.

"برنامه CancerAid مکانی بود که من تمام علائم و احساسات خود را یادداشت کردم. از آنجا که من همیشه تلفن خود را به همراه دارم ، این باعث می شود که مجبور نشوم هر دو هفته یک بار آنچه را که باید برای آنکولوژیست بگویم ، به یاد بیاورم. " - کری ، بازمانده سرطان

این برنامه با HealthKit و CareKit اپل ادغام می شود و به شما امکان می دهد فعالیت خود را در تیم های مراقبت پزشکی خود در بیمارستان های متصل مشاهده کنید.

اطلاعات را با همه عزیزان خود به یکباره در میان بگذارید.
 
شما می توانید تیم مراقبت و عزیزان خود را با ویژگی Champion معرفی کنید تا آنها را در جریان روند کار خود قرار دهید.
در ژورنال CancerAid خود ، می توانید تجربیات و نقاط عطف خود را در مکانی امن در دسترس خود و قهرمانان معرفی شده خود به اشتراک بگذارید.

"بسیاری از مردم با فاصله از شخصی که دوستش دارد و از سرطان رنج می برد جدا می شوند.  ویژگی عالی است که به ما امکان می دهد روند درمان و پیش آگهی را پیگیری کنیم. " - زلدا و جرمی ، مادر و پسر

پشتیبانی از مراقبان

 مراقبان نیز از طریق جدول زمانی سرطان به ابزار و پشتیبانی مفید نیاز دارند. اگر از فردی که به سرطان مبتلا است مراقبت می کنید می توانید پیشرفت وی را در برنامه دنبال کنید تا بدانید چه زمانی بیشترین نیاز شما را دارند.

برنامه پر از منابع برای مراقبان است. انجمن درون برنامه ای به شما امکان می دهد نکات و تجربیات مراقبان دیگر را بخوانید ، مشخصات سرطان اطلاعاتی درباره انواع خاص سرطان ، روش های درمانی و انتظاراتی از آنها دارد.

منابع قابل اعتماد سرطان

CancerAid توسط بیمارستان های برجسته سرطان ، ارائه دهندگان بیمه درمانی و موسسات خیریه سرطان تایید می شود.
CancerAid توسط سر ریچارد برانسون از گروه ویرجین و بهترین راه اندازی جهانی توسط استیو وزنیاک ، بنیانگذار اپل ، بهترین راه اندازی ایجاد تأثیرات اجتماعی را دریافت کرده است.

این برنامه توسط اپل به عنوان یک برنامه شاخص سلامت برجسته شده و توسط Shark Tank Australia ، TechCrunch ، CNBC و The Huffington Post ارائه شده است.

 

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1400/3/25 08:32

👌🏼👌🏼👌🏼