مسیرو | Masiro

مترو تهران
1 نظر
5.0
تعداد دانلود
575
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
12
به بالا
نسخه
3.0.0
نسخه Native
نسخه pwa

توضیح

می‌دانیم که ما تنها اپلیکیشن در زمینه حمل و نقل عمومی تهران نیستیم،
اما قطعا تنها اپلیکیشنی هستیم که به ویژه در بی آرتی، به صورت آفلاین مسیریابی می‌کند. به راحتی و با خاموش کردن اینترنت همراه، مبدا و مقصد دلخواه را وارد کنید؛
طی چند ثانیه ده‌ها هزار مسیر ممکن، آنالیز می‌شود و بهترین مسیر ممکن چه در بحث مترو و چه بی آر تی به مسافر نمایش داده خواهد شد.

در تلاشیم همیشه با به‌روزرسانی‌های به موقع به شما کمک کنیم که هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی در تهران،  احساس خوشایندی داشته باشید.
 مسیرو، با ۲ امکان فوق‌العاده و منحصر به فرد دیگر، سعی کرده هوای کاربران و مسافران شهرستانی را داشته باشد؛کسانی که به هر دلیلی به تهران می‌آیند و قصد استفاده از حمل و نقل عمومی تهران را دارند، اما موقعیت مکانی ایستگاه‌ها را نمی‌دانند.

 امکان اول گزینه «ایستگاه نزدیک»: در این امکان، کاربر یا مسافر در هر جایی از تهران که قرار داشته باشد، می‌تواند دو تا از نزدیک‌ترین ایستگاه‌های مترو و همچنین دو تا از نزدیک‌ترین ایستگاه‌های بی آر تی نسبت به خود را با محاسبه فاصله ببینید.
 امکان دوم «گزینه اعلان صوتی مقصد در بی آرتی»: ایستگاه‌های مترو اغلب از سیستم اعلان صوتی مقصد برخوردارند، اما بی آرتی این امکان را ندارد و حتی مسافران تهرانی هم اغلب نگران رد شدن اتوبوس از ایستگاه مورد نظر هستند؛ چون بعضی مواقع حتی با وجود بلد بودن مقصد مورد نظر و آشنایی قبلی با آن منطقه، ازدحام جمعیت مانع این می‌شود که مسافر بتواند بیرون اتوبوس را مشاهده کند و ببینید آیا به مقصد رسیده است یا خیر؟ با فعال کردن سیستم اعلام صوتی مقصد در این نرم افزار، به هیچ‌وجه نگران از دست دادن ایستگاه مقصد خود نباشید. در فاصله دویست و پنجاه متری مقصد، این هشدار صوتی را دریافت خواهید کرد که «به مقصد نزدیک می شوید»
 در مورد ایستگاه‌های مترو هم بیان دو نکته ضروری به نظر می‌رسد:
 - اول اینکه بعضی مواقع برای یک مبدا و مقصد وارد شده در مسیریابی آفلاین مترو، چهار مسیر قابل ارائه هست. مسیرو  سعی میکند مسیری را به کاربر پیشنهاد دهد که کمترین ایستگاه تعویضی را داشته باشد.
- دوم اینکه هر از مدتی، بخصوص در خط ۷، شاهد افتتاح یک ایستگاه جدید در مترو خواهیم بود؛ ما تصمیم داریم  همزمان با افتتاح آن ایستگاه، اپلیکیشن را بروزرسانی کرده و امکان استفاده از آن ایستگاه در اپلیکیشن مسیرو را در همان روز برای کاربران فراهم کنیم.

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1400/8/16 00:19

بسیار کاربردی👌🏻