فیت کتس | Fiete Cats AR

2 نظر
5.0
تعداد دانلود
21
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
1.0.1
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

با برنامه(AR) Fiete Cats ، بالاخره گربه ناز خود را خواهید گرفت.
گربه خود را در هر جای اتاق خود قرار دهید و از همراه کوچک خود مراقبت کنید.  احساس خواهید کرد مثل اینکه یک بچه گربه واقعی در مقابل شما نشسته است. به گربه گرسنه غذا دهید. اگر گربه شما می خواهد نوازش کند ، با او سرگرم شوید. . از گربه خود مراقبت کنید تا او خوشحال شود و واقعاً دوست خوبی شود.
با برنامه واقعیت افزوده Fiete Cats ، می توانید فیلم های گربه ای زیبا یا عکس هایی از بچه گربه خود ایجاد کنید و آنها را به خانواده و دوستان خود نشان دهید.
Fiete Cats یک بازی نقش آفرینی برای کودکان است که با فناوری واقعیت افزوده (AR) ساخته شده است. PREMISE بازی کودکان می توانند از بین سه بچه گربه ناز یکی را انتخاب کرده و به آنها نامی دهند. کودکان مانند یک حیوان خانگی واقعی باید مراقب نحوه کار گربه خود باشند و از آنها مراقبت کنند.
دوربین iPhone یا iPad خود را به هر نقطه از اتاق نشان دهید. دستگاه خود را ثابت نگه دارید. به محض سفید شدن دایره زرد روی صفحه ، روی آن ضربه بزنید.
لحظه مهیج فرا رسیده است: بچه گربه شیرین شما روی صفحه نمایش ظاهر می شود و منتظر بازی با شماست.
  از بین 3 گربه نازگربه ای انتخاب کنید به گربه خود یک اسم بگذارید با بچه گربه خود تعامل کنید و از او مراقبت کنید. از گربه خود فیلم و عکس بگیرید فیلم های خود را با خانواده خود به اشتراک بگذارید.

 

نظر و امتیاز

5.0

از 2 امتیاز

1400/1/7 17:57

👌🏻👌🏻

1399/8/14 15:51

برنامه های مشابه