جومانجی: بازگشت نفرین | JUMANJI: The Curse Returns

1 نظر
5.0
تعداد دانلود
5
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
360
MB
نسخه مجاز IOS
11
به بالا
نسخه
0.0.9
نسخه Native
نسخه pwa
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

المان های اصلی و نمادین فیلم جومانجی به خوبی در این بازی دیده می شوند. شما در نقش شخصیت های اصلی داستان، یک بازی تخته ای پیدا می کنید و از روی کنجکاوری آن را انجام می دهید. اما بی خبر از اینکه وارد چه دنیایی شده اید، نفرین های باستانی بازی جومانجی یکی پس از دیگری بر می گردند. حالا شما باید با همکاری دیگر اعضای گروه بر چالش های خطرناک و مرگباری که در بازی وجود دارند غلبه کنید تا بازی را به سلامت پشت سر بگذارید.

JUMANJI: The Curse Returns یک بازی چندنفره است که البته دارای بخش تک نفره نیز است. با این حال این بازی به خاطر بخش جذاب چندنفره و آنلاینش محبوب شده است. شما می توانید به صورت انفرادی بازی را همراه با ربات ها انجام داده و یا با دوستانتان به صورت آنلاین بازی کنید و یا با دیگر بازیکنان آنلاین در سراسر جهان این بازی را انجام دهید.

سبک کلی بازی Co-Op است و شما در این بازی رقابتی برای شکست دادن بازیکنان دیگر ندارید. شما باید با همکاری دیگران در نبردها و چالش ها به یکدیگر کمک کنید.

گرافیک بازی JUMANJI: The Curse Returns با مدل سازی های سه بعدی اما فانتزی و کارتونی خیلی جذابی طراحی شده است. شخصیت پردازی های متنوع، بازی های گوناگون و سفر به مکان های متفاوت این بازی زیبا را پویا و دلنشین کرده است.

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1400/9/4 10:32

خیلی خفنه