1 نظر
5.0
تعداد دانلود
2
بار
هزینه
اشتراکی
دسته بندی
حجم
0
MB
نسخه مجاز IOS
13
به بالا
نسخه
1.7.6
نسخه Native
نسخه رایگان (pwa)
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه
اسکرین شات برنامه

توضیح

جاعل یک برنامه نقاشی دیجیتال و نقاشی بافت برای هنرمندی است که می خواهد بتواند در حین کار ، کار کند.
جاعل به شما امکان می دهد وقتی در قطار هستید ، روی کاناپه نشسته اید یا در صف منتظر هستید ، رنگ و مجسمه سازی کنید.
دارای رابط چند لمسی بصری ، بسیاری از برس های مجسمه سازی ، قابلیت های قدرتمند بازسازی ، امکان وارد کردن / صادرات فایل های OBJ ، سیستم برس کلاس دسکتاپ و بسیاری از ویژگی های عالی دیگر ، اکنون به لطف جاعل می توانید ایده های خود را در هرجایی که می خواهید ترسیم کنید.
پرونده ورودی / خروجی صحنه های خود را در قالب صحنه داخلی ذخیره کرده و از قالب محبوب فایل OBJ برای وارد کردن یا صادرات مدل های جدید یا مش های پایه استفاده کنید ، از وارد کردن پرونده Alembic نیز پشتیبانی می شود.
قلم مو با بسیاری از برس ها برای انتخاب استاندارد ، رس ، صاف کردن ، حرکت ، کشیدن ، صاف کردن ، خرج کردن ، باد کردن ، چین خوردن ، خراشیدن ، پرداخت ، صاف ، مسطح ، لایه ، مهر و ماسک.
شما همیشه یکی از کارهای لازم را پیدا خواهید کرد ، هر برس دارای عملکرد دیگری است که حتی بیشتر هم می شود!
برای اتمام مدل های خود از تمبرهای سفارشی (آلفا) استفاده کنید. جاعل دارای یک موتور برس کلاس دسکتاپ است که به شما امکان می دهد هر کاری را که انجام می دهید در یک برنامه منظم مجسمه سازی روی دسکتاپ انجام دهید ، بدون مصالحه ، چه بعد از استفاده از تصاویر قلم مو ، چه احتیاج به تکان دادن دارید و چه می خواهید ضربه های روان بزنید ، دیگر برای استفاده از یک برنامه تلفن همراه باید گردش کار خود را به خطر بیندازید.
مجسمه سازی مفهومی حرفه ای با دو الگوریتم قدرتمند بازسازی (بازسازی مجدد مبتنی بر حجم و بازسازی توپولوژیکی جریان لبه) ، توانایی پوشاندن سوراخ ها ، برش ها ، تقسیم و ادغام زیر مش ها. انجام مجسمه سازی مفهومی بر روی دستگاه تلفن همراه دیگر رویایی نیست.
مش های چند وضوح وضوح مدل را با ضرب تعداد چهره ها در چهار افزایش دهید ، در حالی که نسخه قبلی (درشت) مش را به عنوان زیر سطح دیگری نگه دارید. برای انجام تغییرات بزرگ یا کار روی جزئیات ، بین سطوح عقب و جلو بروید.
در صورت وارد کردن از نرم افزار دیگری ، سطح تقسیم را در مش های تقسیم شده قبلی از نو بسازید و با جعل ادامه دهید!
دید مشبک جزئی پنهان کردن قسمتهایی از مدلی که روی آن کار می کنید به شما کمک می کند تا روی مجسمه خود تمرکز کنید و به مناطق سخت دسترسی برسید.
ماسک مناطقی را که برس شما می تواند روی آنها تأثیر بگذارد با ماسک زدن کنترل کنید. ماسک زدن مجسمه سازی در مناطق حساس را آسان می کند.
لایه ها را مجسمه سازی کنید با ایجاد لایه هایی در هر سطح فرعی برای ایده پردازی سریع و تنظیم شدت آنها برای نتایج متفاوت ، به روشی غیر مخرب کار کنید.
قلم پیشرفته و پشتیبانی از صفحه کلید خارجی که کاربران می توانند انتخاب کنند.
کاربرانی که به ساختن نرم افزارهای ساختاری و بافت عادت کرده اند ، با پشتیبانی از صفحه کلید در خانه احساس راحتی می کنند و به آنها امکان می دهد تا از مرحله یادگیری برنامه به دلیل میانبرهای بسیار رایجی که در ابزارهای شناخته شده ایجاد محتوای دیجیتال Desktop 3D وجود دارد ، بگذرند.
کارهای خود را با رنگهای هر راس رنگ آمیزی کنید ، برای ایجاد بافتهای پایه خشن یا سبکهای نهایی استفاده کنید.

نظر و امتیاز

5.0

از 1 امتیاز

1399/9/2 15:55

perfect